משחקי היכרות למסיבת הרווקות

מסיבות רווקות הן דרך כיפית לפרוק כל עול, לפנק את הכלה המיועדת, להכיר חברות חדשות וליהנות מערב שכולו צחוק, ריכולים, אוכל טוב מוזיקה כיפית ובילויים עד השעות הקטנות של הלילה.

בנוסף, מסיבת רווקות יכולה לכלול שלל קונספטים כמו מסיבה בסימן מיניות, מסיבת צחוק, סדנאות יופי וטיפוח, הזרקת בוטוקס ועוד.

אבל כיצד יכולות הנשים במסיבה להכיר אחת את השנייה טוב יותר? מסיבות רווקות כוללות לעיתים נשים שאינן מכירות אחת את השנייה אלא רק את הכלה, ולכן ריכזנו עבורכם כמה רעיונות למשחקי היכרות למסיבת רווקות:

משחקי היכרות למסיבת הרווקות

משחק שאלות

כדי שתוכלו בראשית להתמקד קצת בכלה, ניתן לבחור במשחק השאלות שבהם מציינים עובדות או תכונות של הכלה. רושמים על דף את כלל הדברים החשובים שצריך לדעת על הכלה, כאשר בכל פעם חברה אחרת שולפת שאלה ועליה לענות על השאלה בצורה נכונה. במידה והחברה אינה עונה נכון, עליה לשתות צ'ייסר של משקה אלכוהולי. אם היא צודקת על הכלה לשתות את הצ'ייסר. ערכו סבב שאלות בין כל הבנות ואף חלקו פרס למי שעונה על מספר השאלות הגדול ביותר!

מתנה סודית

מתנה סודית מאפשרת הכרות עם בנות חדשות במסיבה, כמו גם הבנה של מערכת היחסים של החברה עם הכלה. במשחק מביאה כל משתתפת חפץ שקשור בכלה ובה כאשר על הכלה לנחש תוך שליפת החפצים מתוך קופסא מי הביאה לה את החפץ ולאחר מכן לספר אודות ההכרות והמשמעות של החפץ בעיניה. משחק זה הוא גם משעשע וגם מעלה זיכרונות כיפיים ומתוקים.

תחרות שירים

שכרו מכונת קריוקי, בחרו שירים טובים ועכשוויים וערכו תחרות שירה נושאת פרסים. הכינו דפים בהם כל משתתפת יכולה לדרג את החברה ששרה וחשבו את הנקודות. חשוב שכל מי שעולה לשיר תשתה צ'ייסר אחד של משקה אלכוהולי לשם שחרור ושינוי מצב הרוח לטובה! חלקו פרסים לכולן בסוף האתגר.

תחתוני המשאלות

משחק זה מתאים למסיבת רווקות סקסית במיוחד. רכשו תחתונים סקסיים לכל משתתפת, וחלקו פתקים לבנים בהן כל אחת יכולה לרשום את הפנטזיה שלה במיטה. לאחר מכן בצעו תצוגת הלבשה תחתונה שבה כל אחת מציגה את המשאלה שלה לגבי חווית המין הרצויה. משחק זה מקרב את הבנות יחד, שובר את הקרח הוא כיפי במיוחד!

משחק הממתקים

במשחק זה יש להניח הצלחת סוכריות בצבעים שונים כאשר כל צבע של סוכרייה אמור לסמן שאלה שתכוון למשתתפות לפי צבע הסוכרייה כמו למשל: שם, גיל, סיפור על הכרות עם הכלה, שיפור ממחיק ועוד. בכך כל אחת שולפת את הממתק בצורה עיוורת ולאחר מכן מספרת סיפור מעניין אודותיה ואודות הכרותה עם הכלה.

משחק התמונות

משחק נוסטלגי זה מקרב מאד מרגש ואף מבדר. המשחק מתאים למסיבות רווקות בהן ישנן חברות קרובות כאשר כל אחת מביאה תמונת ילדות, שמה אותה בקופסא, תוך הכלה שולפת בכל פעם תמונה ועליה לנחש מי מהחברות נמצאת בתמונה.