איך לתכנן חתונה שונה ומיוחדת?

אחת הדילמות שעומדת בפני כל זוג שעתיד להתחתן, היא איך לייחד את החתונה ולהפוך אותה לשונה מכל החתונות שראינו עד כה. למעשה, יש כמה וכמה דרכים להפוך את האירוע לייחודי, ולגרום לכל האורחים לדבר עליו לאורך זמן. אז איך לתכנן חתונה שונה ומיוחדת? אספנו שלל רעיונות מקוריים.

אטרקציות לאירוע

כל זוג שעומד להינשא חושב אילו אטרקציות לרכוש על מנת לייחד את החוויה, כשיש מי שבוחרים בקיאק פירות באמצע הרחבה, יש כאלה שמעדיפים להזמין להקה שתבצע שירים אהובים ויש מי שרוכשים פריטים זוהרים וצבעוניים כדי לייצור אווירה שמחה ברחבת הריקודים. לצד כל הדברים הללו, חשוב לתכנן את האטרקציות באופן ייחודי, כך למשל אם תבררו על השכרת חבילות הקרנה בזול, תוכלו להקרין במהלך האירוע סרטונים מתקופות שונות בחייהם של בני הזוג. כמו כן, ניתן לקנות חבילה ייחודית לאירועים הכוללת רקדניות ברזילאיות, שהרי הן ידאגו להפוך את הרחבה לקרנבל אמיתי. מחפשים אטרקציות מעניינות? הנה כמה הצעות:

  • עמדה לשזירת פרחים – תארו לכם שכל אורח שייכנס לתוך האולם יהיה מקושט בפרח, בין אם מדובר בפרח שנצמד לחולצה או בסיכת שיער. תוכלו להעמיד עמדה לשזירת פרחים בכניסה לאירוע, שהרי מדובר באטרקציה נהדרת שתסייע לאורחים להיכנס לאווירה החגיגית בטרם נכנסו לאולם. אגב, זה לא חייב להיות כרוך בעלויות גבוהות. ניתן לרכוש סיכות שיער פרחוניות ודש לבגד במחירים נמוכים באינטרנט, כשאת כל האביזרים הללו תסדרו בסלסלות בעמדת הפרחים.
  • צנצנת טיפים – אז לא, לא מדובר בכסף, אלא בטיפים לזוגיות טובה. הציבו בכניסה למתחם, בדיוק באזור בו האורחים כותבים ברכות, צנצנת גדולה ודפים קטנים בשלל צבעים. תלו מעל העמדה שלט גדול ובו תבקשו מהאורחים להעניק לכם טיפים לזוגיות טובה, כל אורח יכתוב טיפ על פתק ויכניס לתוך הצנצנת. זו גם פעילות מיוחדת ומעניינת, וגם מזכרת שתישאר לכם בתום האירוע.
  • תפריטים על השולחנות – לא רק שתפריטים אישיים יחסכו למלצרים זמן (לעבור אחד אחד, להסביר אילו מנות קיימות וכו'), אלא שמדובר באלמנט נהדר שמוסיף לעיצוב השולחן באופן ניכר. תוכלו לעצב בתוכנות עיצוב חינמיות את התפריט, ולהדפיס באחד מבתי הדפוס באזור מגוריכם.
איך לתכנן חתונה מיוחדת.

חתונת קונספט

אם אתם באמת רוצים אירוע שונה, מוטב שתבחרו קונספט מסוים, ותתכננו את האירוע בהתאם. אם למשל תרצו מסיבת פולמון, דאגו שכבר בקבלת הפנים יהיה צוות שיצייר בצבעים זוהרים על גופם של האורחים. עוד חשוב להצטייד בדליים (במסיבות פולמון נהוג לשתות מתוך באקט), וכמובן לעצב את חלל האירוע בדיוק כפי שמעוצבות מסיבות בקוסמוי. כמו כן, אם תרצו לשלב אטרקציה נוספת, כדאי לקחת בחשבון צוות מעסים שידאג לפוט מסאג' עבור כל האורחים שמפזזים על הרחבה – תהיו בטוחים שהאורחים שלכם יזכרו את החתונה הזו לעד.

יש לא מעט קונספטים ייחודיים לחתונה, החל מחתונה בסגנון שנות ה60, דרך חתונה בהשראת סרט מסוים ועד לחתונה הפוכה (בה החופה מתקיימת רק בסוף האירוע).

כדאי לקרוא: 5 רעיונות מקוריים לאירוע.

צאו מהקופסה

כדי שתוכלו לתכנן חתונה שונה ומיוחדת, אתם חייבים לחשוב מחוץ לקופסה, ולפתוח את הראש לרעיונות יצירתיים. אתם לא צריכים לארגן אירוע בנאלי, כזה שדומה לכל יתר החתונות, אלא שתוכלו לתכנן אירוע ייחודי שידברו עליו לאורך זמן. מזל טוב!