ילדים זה שמחה: 5 מתנות לאימא הטרייה

אם אישה שאתם מכירים ילדה תינוק, אם זאת חברה טובה או עמיתה לעבודה, קרובת משפחה ובטח אם מדובר בבת הזוג – כדאי להעניק לה מתנה יפה לכבוד הלידה. ילדים זה שמחה, אבל אחרי הלידה יש לא מעט רגעים קשים ואתגרים, לכן דרושה מתנה מתחשבת שתשמח את האמא הטרייה. אז מה אפשר להעניק? הנה 5 הצעות:

תליון ילד או ילדה

שרשרת זהב או כסף עם תליון במגוון עיצובים, תשמח מאד את היולדת. תליון ילדים היא מתנה מקסימה ומזכרת נפלאה המתאימה לטרנד של 'סיפור חיים באמצעות תכשיטים'. כיום טרנדי ונחמד להוסיף תליון של ילד או ילדה על כל תינוק שנולד, ובכך ליצור מנהג יפה ומסורת כיפית. בחנויות תכשיטים איכותיות אפשר למצוא מגוון רחב של תליונים סמליים שקשורים להריון, לידה והורות. ברחו את התליון המתאים, וודאו כי הוא עשוי זהב לבן או צהוב, או בחרו תליון כסף אמיתי ושלחו אותו לבית החולים, או לכל מקום בו נמצאת היולדת. אם תרצו תוכלו להעניק את המתנה בברית או בבריתה.

 

 

כרטיסים זוגיים לספא ועיסוי מקצועי

אישה אחרי לידה זקוקה לרוגע ותשומת לב. דרך נפלאה לפנק יולדת נעשית באמצעות הענקת זוג כרטיסים לספא. ספא איכותי ומפנק מציע שימוש במתקנים כמו ג'קוזי וסאונה. במקום כזה קיימת בדרך כלל בריכה מחוממת, אפשר להזמין מראש עיסויים לבחירה לפי העדפת היולדות, טיפול פנים לעור פנים זוהר, ולאכול ארוחת בוקר טובה. יום כזה יהיה נפלא עבור החברה הכי טובה עמה תוכלו לבלות יום של כיף אחרי הלידה. אם תרצו, תוכלו להעניק שובר כזה לעמיתה לעבודה שתוכל לצאת ליום ספא עם האנשים הקרובים לליבה.

גיפט כארד

גיפט כארד לרשתות אופנה או לרשתות ציוד לתינוקות יהיה שימושי וחסכוני. נשים אחרי לידה מסתובבות הרבה בקניונים ובמרכזי קניות עם עגלת התינוק, כדי להעביר את הזמן או לבצע סידורים ומשימות. גיפט כארד יסייע ליולדת לבצע רכישות חיוניות. בין היתר הוא יספק חסכון כספי או שובר לקניית בגדים לאישה ולתינוק.

אלבום ראשון

אם בא לכם ליצור זיכרונות מהימים הראשון של הרך הנולד, תוכלו לבחור אלבום ראשון מיוחד לתינוקות. כיום יש אלבומים מעוצבים לבנים או בנות המאפשרים סידור תמונות ורישום יומן של הימים הראשונים של הרך הנולד. את האלבום אפשר להכין עם האמא הטרייה או להעניק לה אותו כדי שתוכל לסדר בו תמונות ראשונות של הרך הנולד.

מארז לידה מעוצב ומלא בכול טוב

אופציה שתמיד עובדת היא בחירת מארז לידה. בחרו מארז לידה מעוצב שיש בו טיטולים לתינוק, בגד גוף, צעצוע רך, מגבת וחלוק. מתנה כזאת כיף לשלוח לחדר הלידה. בחרו מתנה מתחשבת ומקורית ותוכלו לשמח ולפנק את האמא הטרייה.