מתעדים את הרגעים המרגשים ביותר: צילום משפחתי למשפחה החדשה

צילומי משפחה הפכו בשנתיים האחרונות לאופנתיים במיוחד. צילומים מאורגנים היטב באמצעות קונספט מקורי, וכאלה שנלקחים על ידי צלם מקצועי: נראים מעולה ומשמשים למגוון מטרות. תמונות משפחתיות תמיד היו באופנה, החל מימים של ציור פורטרטים תחריטים, עד תמונות בשחור לבן, ושאר שיטות הנצחה. כיום צילומים מקצועיים הם טרנד לוהט, בעיקר בשל היכולת לפרסם תמונות יפות ברשתות החברתיות ובשאר פלטפורמות.

צילום משפחתי של הילד הראשון – למה זה כדאי?

אם אתם זוג צעיר ונולד לכם ילד ראשון, אתם בוודאי נמצאים בשיא הריגוש של גידול המתנה הזאת שקיבלתם, ואתם עסוקים מאד בטיפול בתינוק קטן. אבל בין הבקבוקים, הטיטולים והיקיצות הליליות – חשוב להנציח את הרגעים האלה: רגעי אושר מופלאים! צילום משפחתי יעניק לכם זיכרונות יפים מהרגעים הראשונים שלכם כמשפחה, ויאפשר לעצב אלבום דיגיטאלי או אלבום ראשון שהילד או הילדה יוכלו להביט בו כשיגדלו.

מלבד זאת, תמונות משפחתיות שלכם עם הילד הראשון, אפשר לתלות במרחבים שונים בבית, כמו בחדר התינוק או בסלון, ואפשר לפרסם אותן ברשתות החברתיות או לעצב באמצעותן לוחות שנה ושאר פריטים אותם תעניקו במתנה לסבים, דודים ולדודות.

 

 

כיצד מצלמים צילומי משפחה?

צילומים כאלה מומלץ לבצע באמצעות צלם מקצועי. צלמים מקצועיים מספקים תמונות איכותיות, ערוכות וטובות שאפשר לבחור מהן את הטובות ביותר ולהציג בכול מקום. צלם או צלמת מקצועיים, יציעו חבילות צילום משפחתיות שכוללות צילומי הריון ולידה בטבע, או צילומים משפחתיים בסטודיו וגם בבית הפרטי שלכם.

צלמים מקצועיים יספקו אווירה נוחה, רעיונות טובים לצילומים, ציוד מקצועי לקבלת תוצאות מושלמות. אנשי המקצוע יארגנו יום צילומים אפקטיבי, יערכו את התמונות באופן מקצועי, ואפילו יעניקו לכם מסגרת במתנה או יעצבו עבורכם אלבום משפחתי.

מחפשים קונספט לתמונות משפחתיות? הנה מספר רעיונות לצילום משפחתי:  

צילום משפחתי צריך להיות מרגש, אבל גם מעניין, ויש לא מעט רעיונות מקוריים ליצירת תמונות יפות, מרגשות ומשעשעות! צילום של משפחה כאצילים במאה ה-19 יכול להיות מצחיק ויפה, או שחזור תמונות מסרטים וסדרות, כמו סידור תפאורה בסטודיו כבית של 'משפחת סימפסון' או של משפחת פלינסטון האפית, בזמן שכל המשפחה מתחפשת לדמויות שבסדרה.

גם תמונה משפחתית של כל בני המשפחה מחופשים לגיבורי תהיה מקסימה, או צילומים טבעיים של בני המשפחה כבעלי חיים מקסימים! עוד רעיונות נהדרים הם יצירת תצלום של כל בני המשפחה כשהם לובשים לבן, ואפשר להפיק תמונות משפחתיות מדהימות בבגדים תואמים וצבעוניים, או בגוונים שמשתלבים יפה עם הסביבה.

לסיכום

צלמים טובים מספקים משפחה, צילומי הריון או ניו בורן ואפשר לבחור מגוון קונספטים לצילום באמצעות צלם מנוסה ויצירתי. אז זה הזמן להתארגן לצילום משפחתי עם הילד או הילדה שנולדו, כדי שתוכלו לנצור ולזכור את הימים האלה שעוברים מהר מאוד, מבלי שנרגיש.