איך מתלבשים למסיבת רווקות?

מסיבת רווקות היא אחד מבין האירועים הנלווים לחתונה, ובדרך כלל, האחריות על תכנון האירוע מוטלת על החברות הטובות ביותר של הכלה. אחת השאלות שעולות לא מעט, נוגעת לסגנון הלבוש במסיבה, בין אם מדובר באאוטפיט של הכלה או באאוטפיט של המשתתפות בחגיגה. במהלך האירוע הרשתות החברתיות מתמלאות בשלל תמונות ממסיבת הרווקות, וכל אחת רוצה שהמסיבה שלה תהיה היפה ביותר, ולמרבה הפלא – לאאוטפיט יש משמעות לא קטנה. כדי לעשות לכן קצת יותר סדר, אספנו את כל המידע הנחוץ בנושא.

מסיבת רווקות

מה לובשת הכלה?

לפני הכל – אין ספק שהבגד שהכלה עומדת ללבוש במסיבת הרווקות שלה יהיה לבן, בין אם מדובר בשמלה, אוברול או גופיה וחצאית. בכדי להתאים את הבגד לאירוע, חשוב לקחת בחשבון את הקונספט של המסיבה. אם מתוכננת מסיבת בריכה, רצוי לרכוש בגד ים לבן ושמלה פשוטה ועדינה, כזו שמשלבת בין החגיגיות של האירוע לבין האווירה הקייצית. בכדי להרגיש חגיגית, קלאסית ומיוחדת, מומלץ לנעול נעלי בלרינה שמעניקות את המראה הבובתי והרומנטי.

מתוכננת מסיבה בערב? מוטב ללבוש שמלה לבנה מתוחכמת שמחמיאה לגזרה ולמבנה הגוף, לצד נעלי עקב תואמות. אפשרות נוספת היא דווקא להתהדר באוברול מיוחד ולא שגרתי, שיקנה לכלה מראה אצילי וחושני במיוחד.

בדרך כלל, רכישת אאוטפיט למסיבת הרווקות נעשית לכבוד המאורע, כך שלאחר המסיבה הבגד אינו בשימוש, וחבל. ההמלצה הרווחת היא לרכוש בגד שיוכל לשמש אתכן גם לאחר המסיבה, לכן אם אתן יודעות שהבגד שאתן עומדות לרכוש לא ישמש אתכן בעתיד, אולי כדאי שתעדיפו אאוטפיט בשני חלקים (כמו גופיה וחצאית, מכנס וחולצה), על מנת שתוכלו ללבוש את הפריטים הללו גם אחר כך. אגב, הנעליים לא חייבות להיות לבנות, כך שתוכלו לרכוש נעל ייחודית ומיוחדת שתגרוף לא מעט מחמאות מיתר משתתפות המסיבה.

קראו גם: איך מארגנים מסיבת רווקות שהכלה לא תשכח?

ומה לובשות החברות?

לרוב, נהוג לבחור קוד לבוש אחיד לכל המשתתפות במסיבה, כשהדגש אינו על סגנון הלבוש אלא בעיקר על הצבע. ישנן מסיבות בהן המטרה היא להדגיש את הכלה ולהעניק לה את מלוא תשומת הלב, ובהן המשתתפות במסיבה לבושות בצבע אחיד שאינו לבן, כמו למשל סגול, וורוד, כחול וכו'. במידה ומתכננות המסיבה מעוניינות להקנות אווירה חגיגית וקלאסית, סביר להניח שיבקשו מכולן להגיע בלבן.

נוסף לכך, ישנה אפשרות להתלבש בהתאם לקונספט, כלומר אם המסיבה מתוכננת להתנהל בקונספט כלשהו כמו מסיבת פול מון, מסיבת הוואי וכו', הרי שכל הבנות יתלבשו בהתאם.

אלמנט נוסף שבולט במסיבות רווקות שנערכות בלופט או ווילה עם בריכה, הוא התאמת בגדי הים. המארגנות מזמינות מבעוד מועד בגדי ים תואמים לכל הבנות, בדרך כלל עם כיתוב גנרי כמו TEAM BRIDE, כך שכולן לבושות באופן זהה, פרט לכלה כמובן, שלה יש לדאוג לבגד ים לבן עם כיתוב אחר.

 

ארגון מסיבת רווקות דורש לא מעט השקעה, אך לצד תכנון המשחקים ורכישת הקישוטים הייחודיים, חשוב לתת דגש גם ללבוש של הכלה ומשתתפות המסיבה. בכדי לקבוע את קוד הלבוש למסיבה, התחשבו בקונספט. כמו כן, שקלו אם אתן מעדיפות להבליט את הכלה כך שהיא היחידה שתלבש לבן, או להעניק למסיבה אווירה הרמונית בה כולן לבושות באופן אחיד. כך או כך – שיהיה מזל טוב!