נכון, היא חייבת להיות טעימה – אבל היופי לא פחות חשוב: 4 רעיונות לעיצוב עוגה למסיבת רווקות

חלק בלתי נפרד ממסיבת רווקות כולל כמובן את העוגה החגיגית. למעשה, לעיצוב עוגה למסיבת רווקות יש השפעה לא רק על התמהיל הקולינרי של האירוע אלא גם על היכולת שלכן להפתיע את הכלה עם עוגה חגיגית המתכתבת באופן מושלם עם הקונספט של האירוע. אם גם אתן מתכננות כעת את מסיבת הרווקות ומתלבטות לגבי רעיונות לעיצוב, הגעתם בדיוק למקום הנכון. בסקירה הזו נציג ארבע רעיונות מעולים לעיצוב מרשים של עוגה שתהיה גם יפה אבל לא פחות מכך, טעימה. מוכנות? בואו נתחיל!

עוגה קלאסית לבנה עם טופר BRIDE TO BE

דרך מצוינת לעצב את העוגה במינימום של מאמץ אבל במקסימום של נראות יכול להתבצע באמצעות רכישה של קישוטים כמו למשל טופר לעוגה עם כיתוב BRIDE TO BE. מגוון רחב של קישוטים לעוגות באתר פינוקים מהווה הזדמנות מעולה בעבורכן להשקיע את הכסף בחוכמה ולקבל תמורה מלאה, כל זאת בזכות טופר יפהפייה הנעשה בעבודת יד ואותו ניתן לשלב בקלות בעוגה, מתוך מטרה ליצור מראה מרשים וחגיגי המתכתב עם האופי של האירוע, בייחוד לאור העובדה כי מדובר בעוגה קלאסית לבנה וחגיגית.

עוגה בצורת טבעת

אחד מהטרנדים החמים בעולם העוגות ובוודאי עוגה לחגיגות הרווקות יכולה להתבצע באמצעות הכנה של עוגה בצורה של טבעת אירוסין. מדובר בעוגה שדורשת התמקצעות וידע ועל כן מומלץ קודם כל לחקור ברשת אודות מתכונים קלים לעשייה לצד תרגול המתבצע עוד בבית, כל זאת מתוך מטרה ליצור בסופו של דבר עוגה מרשימה בצורה של טבעת שגם תרגש את הכלה לעתיד אבל גם תשדרג באופן משמעותי את מסיבת הרווקות, כל זאת באמצעות שימוש בחומרי גלם איכותיים שאותם ניתן לרכוש דרך חנויות המתמחות בתחום.

 

 

עוגת בראוניז עם ברכת הכלה

רוצות לאפות עוגה עם משמעות רוחנית ומרגשת? ובכן, אפייה של עוגת שוקולד קלאסית המורכבת משכבות של שוקולד איכותי וכן בראוניז לצד הדפסה של ברכת הכלה על גבי בצק סוכר תסגור לכן את הפינה ותאפשר לכן ליצור עוגה מרשימה, במינימום מאמץ. כיום ניתן לבצע הדפסה על גבי בצק סוכר בעלות כספית נוחה ואטרקטיבית, כאשר במדריך הזה תמצאו מתכון משובח להכנה של עוגת בראוניז עם מייפל במינימום מאמץ ועם שימת דגש על טעמים עזים שיקפיצו את העוגה כמה שלבים קדימה.

עוגת קומות בצורה של שמלת כלה

במידה ויש לכן ניסיון קודם באפייה, הגיע הזמן לשדרג את המיומנות שלכן ולאפות עוגת קומות בצורה של שמלת כלה. מדובר בעוגה מורכבת מאוד לעשייה מאחר ונדרש לעבוד עם חומרי גלם מקצועיים לצד בדיקה כי העוגה נשארת גבוהה גם לאחר האפייה ורגע לפני שאתם מקשטים אותם באמצעות קצפת וקרמים. בשביל ליצור את העוגה המושלמת מומלץ קודם כל לבצע מספר ניסיונות בבית ובעת הצורך גם להתייעץ עם אופה בעל ניסיון, כל זאת מתוך מטרה להוביל בסופו של דבר לאפייה מוצלחת של עוגת קומות.

לסיכום

באמצעות הסקירה אותה הצגנו לכן כאן, גם אתן תוכלו להוביל לאפייה מוצלחת של עוגה שהיא גם מרשימה מבחינה חזותית אבל גם טעימה, כחלק מחגיגות מסיבת הרווקות. לפני שאתן ממהרות להתחיל לאפות, הזמינו את חומרי הגלם דרך חנויות מתמחות והקדישו זמן לבדיקה של מתכונים שונים, כל זאת מתוך מטרה ליצור בסופו של דבר את העוגה המושלמת בעבור הכלה הנרגשת שעתידה להינשא בקרוב. שיהיה במזל טוב!