בשעה טובה: כל הטיפים לעיצוב הבית של נשואים טריים

רגע לאחר שהסתיימו חגיגות החתונה, הגיע הזמן להתמקד ולעצב את בית החלומות שלכם. כזוג צעיר שרק מתחיל את החיים המשותפים, לבית שלכם יש חשיבות עצומה הן מבחינת התחושה הכללית אבל גם מבחינה פרקטית – לטובת הגדלת המשפחה ויצירה של חיים משותפים במקום שהוא הבית. מאחר וזוגות צעירים לרוב נאלצים להתמודד עם תקציב נמוך, בחרנו להציג לכם את מיטב הטיפים לעיצוב הבית של נשואים טריים – כל זאת מתוך מטרה לאפשר לכם ליצור את בית החלומות, מבלי לקרוע את הכיס. מוכנים? בואו נתחיל!

תלייה של תמונות בסלון

על מנת לעצב את הבית לא נדרש להוציא אלפי שקלים בעבור ריהוט, אלא ניתן בהחלט להסתפק בפריטי דקורציה שיכניסו חמימות ואינטימיות, עם דגש על צבעים מרגיעים. באמצעות רכישה של תמונות לסלון בצבע טורקיז שיכניסו אור ורוגע לבית תוכלו ליצור חלל מעוצב במינימום מאמץ ועם שימת דגש על אלמנט חזותי שימשוך את העין ובהתאם לכך יאפשר לכם להשקיע בסלון, במסגרת מחיר נוח ונגיש. כיום ניתן לבצע את הרכישה של התמונות דרך האינטרנט, ובכך לחסוך זמן.

שלט לבית

כזוג צעיר שמתחיל את הצעדים הראשונים שלו כזוג נשוי, זה הזמן לבצע רכישה של שלט מעוצב לבית אשר לא רק יספק לכם תחושה נעימה אלא גם שייכות כזוג צעיר שזה עתה התחתן ומקים את ביתו. ברחבי הרשת ניתן לאתר בקלות חברות מקצועיות אשר מתמחות בתחום ומספקות לכם את היכולת לעצב את השלט בהתאם לטעמכם האישי, בעלות כספית נוחה ועם שימת דגש על מענה מדויק התואם את החזון שלכם מבחינת השלט.

שילוב של פריטי טקסטיל בהתאמה אישית

פריטי טקסטיל יכולים לחולל הבדל עצום בתחושה אותה אתם רוצים לשדר בבית. רכישה של פריטי טקסטיל בהתאמה אישית כמו למשל מצעים עם ראשי התיבות שלכם מהווה דרך מצוינת ליצור חלל מעוצב, במינימום מאמץ. נוסף לכך, רכישה של שטיחים, כריות נוי כמו גם כדים מעוצבים יכולים לסייע לכם לטובת יצירה של בית יפהפייה המשקף את הטעם האסתטי שלכם.

בשעה טובה: כל הטיפים לעיצוב הבית של נשואים טריים

מסגור של תמונות מהחתונה

מסגור של תמונות מאירוע החתונה שלכם ביחד עם בני המשפחה והחברים מהווה דרך מצוינת לעצב את הבית, כיאה לזוג צעיר שזה עתה התחתן. את התמונות ניתן למסגר באמצעות חברה מקצועית המתמחה בתחום ואשר מספקת לכם את התמונות כאשר הן מודפסות באיכות מצוינת, כאשר במקום לתלות את התמונות אפשר למקם אותם על הקיר או על השידה באמצעות דבק, כך שניתן יהיה להעביר את התמונות למקום אחר בעת הצורך וע"פ הצרכים שלכם.

רכישה של עציצים

דרך מצוינת לעצב את הבית ולהכניס את הטבע פנימה יכולה להתבצע באמצעות רכישה של עציצים מלאכותיים או אמיתיים. מדובר באחד הטרנדים החמים של השנים האחרונות בתחום עיצוב הבית, כאשר כזוג צעיר אתם יכולים לבחור דווקא בעציצים מיוחדים יותר המשקפים את הסטטוס החדש כמו עץ אהבה שנחשב לעציץ קל מאוד לתחזוקה ואותו ניתן להציב במקום בולט לעין, כמו למשל על שולחן הסלון או בסמוך למיטה. בנוסף לעציצים, רצוי לבצע רכישה של כדים שיכניסו טאצ' עיצובי, בהתאם לסגנון העיצוב הנבחר של כל חדר בבית.

לסיכום

הסטטוס החדש שלכם כנשואים טריים מחייב חשיבה מחודשת לגבי הבית שלכם. באמצעות טאצ' אישי הכולל תמונות, פריטי טקסטיל בהתאמה אישית עם ראשי התיבות כמו גם אלמנטים דקורטיביים גם אתם תוכלו ליצור את בית החלומות שלכם – במסגרת התקציב ועם שימת דגש על התאמה מדויקת לטעם האסתטי שלכם. והכי חשוב – שיהיה במזל טוב!