רגע לפני שנכנסות לחופה: 5 טיפים לטיפוח עור הפנים לקראת החתונה

שגרת טיפוח נכונה לפני החתונה מהווה דרך מצוינת בעבורך להכין ולהזין את עור הפנים, רגע לפני אירוע החתונה. למעשה, באמצעות חמשת הטיפים אותם נציג כאן, מתוך מטרה לסייע לך להגיע במיטבך ליום המרגש בחיים עם עור בריא וקורן. איך מומלץ לטפח את עור הפנים רגע לפני אירוע משמעותי כמו זה? להלן הפרטים.

שילוב של סרום ויטמין C בשגרת הטיפוח

התפקיד של הסרום הוא לתת לעור בוסט של חומרי הזנה חשובים המהווה את הבסיס לשאר מוצרי הטיפוח, וכן הגנה על העור. באמצעות רכישה של סרום ויטמין C איכותי ניתן להחדיר ויטמינים וכן נוגדי חמצון אשר נועדו לסייע לטובת חידוש התאים, החלקת העור וכן יצירה של מראה רענן וזוהר. אף שגרת טיפוח איננה שלמה בלי החומרים הפעילים המצויים בתוך הסרום, ועל כן רכישה של סרום ויטמין סי של ICONIX מהווה הזדמנות מצוינת לשדרוג שגרת הטיפוח, וטיפוח עור הפנים באמצעות סרום עוצמתי.

טיפול פנים אצל קוסמטיקאית

כחודשיים לפני החתונה רצוי לקבוע תור אצל קוסמטיקאית מומחית לטובת ניקוי עור הפנים והוצאת שחורים. הקפידו ללכת רק לקוסמטיקאית שעליהם עליה קיבלתם המלצה. חשוב לבצע לא רק טיפול פנים עמוק, אלא גם טיפול זוהר אשר נועד להחדיר לעור לחות ולתת לו את הברק הטבעי. הכנה של העור חייבת להתבצע במסגרת של טיפול המותאם לסוג עור הפנים, כאשר רצוי לוותר על טיפולים עמוקים יותר כמו למשל פילינג מחר ולוקח לאור זמן לעור זמן להחלים.

ניקוי הפנים ביסודיות

חשוב לדאוג לנקות את הפנים לפחות פעם ביום באמצעות תכשיר ניקוי ייעודי המותאם לעור הפנים. מאחר והתקופה לפני החתונה מלווה לא פעם בלחצים והתרגשות, עור הפנים עשוי להגיב באמצעות אדמומיות כמו גם חיצוניים שעלולים להרוס לך את היום החשוב ביותר בחיים ואף למנוע מהאיפור לשבת בצורה טובה. על כן, הקפידי לנקות באמצעות סבון ומיד לאחר מכן למרוח קרם עשיר בלחות.

 

 

הקפדה על שתייה של מים

תרופת הפלא של העור היא ללא ספק המים. שתייה של בן 10 ל 12 כוסות מים ביום יכולה לחולל פלאים לעור מאחר בגוף האדם מורכב ברובו ממים. הוא הצרכן הגדול ביותר של מים והוא מכיל יותר מעשרים אחוז מכמות המים בכל הגוף. זה אומר שהעור מאוד רגיש למחסור בנוזלים, ובשל כך הקפדה על שתייה של מים היא בעלת השפעה חיובית מאוד על היכולת ליצור רעננות והזנה של העור, באופן טבעי לחלוטין.

הסרת איפור

חשוב להקפיד להסיר את כל האיפור לפני שנכנסים למיטה. גם אם את עייפה, שחוקה או סתם אין לך כוח, הסרה של האיפור היא חיונית לטובת הסרה של תאי עור מתים, כאשר שאריות איפור אשר חוסמות את הנקבוביות ועלולות להגביר את הסיכוי להופעה של פצעונים כמו גם ראשים שחורים. בנוסף, במהלך הלילה יש פעילות של חידוש עור הפנים, ועל כן מדובר בפעולה חיונית. בשל כך, הסרת איפור באמצעות מסיר איפור איכותי וכן בהתאם לסוג עור הפנים הוא קריטי לפני החתונה, וגם לאחריה.

לסיכום

לשגרת טיפוח לפני החתונה יש חשיבות מבחינת המראה והרעננות של עור הפנים. רגע לפני האירוע החשוב והמרגש ביותר, זה הזמן ליישם את הטיפים אותם הצגנו כאן, זאת כחלק מהבנה כי לשגרת טיפוח נכונה יש השפעה לא רק על המראה של עור הפנים, אלא גם ליכולת לקבע את האיפור בצורה טובה ביותר.