5 קונספטים לחתונה בשנת 2019

כל אחד חולם להתחתן וכל אחד חולם להתחתן רק פעם אחת ודי, ועל כן את הפעם הזו יש לבצע על הצד הטוב ביותר, ולו בעיני עצמכם. מכאן רגע לפני שבוחרים שמלה, עיצוב להזמנה ואולם, רצוי לעצור ולחשוב איזה קונספט אתם מבקשים שהחתונה שלכם "תלבש", כי אם כבר מפיקים אז תהיו מיוחדים ומרגשים, ועל כן הכנו עבורכם חמישה קונספטים צבעוניים.

חתונה ירוקה

חתונה הנו אירוע שמצד אחד מתייחס למסגרת (משפחתית), ומצד שני מוציא מהמסגרת, וזאת כי מאפשרים לאורחים להתנתק ופשוט להתמקד בשמחה טהורה, ועל כן אין זה מפתיע שבין היתר חתונה משקיעה רבות באוכל, אלכוהול ומוזיקה, ופה אנו מבקשים לקחת את הקונספט צעד אחד קדימה ובו זמנית לקדם את נושא הקנאביס (ואם הוא רפואי מה טוב). למה הכוונה? חתונה ירוקה! על מנת לייצר חתונה ירוקה בטעם טוב חשוב לשמור על איזון ולהימנע מהתרסה. מבקשים רעיונות? ניתן לחלק לאורחים ניירות גלגול ממותגים עם תאריך החתונה, לציין בהזמנה שכולם מוזמנים להביא חומרי עישון טבעיים, לעצב את מרכזי השולחן עם מבחנות זכוכית משולבות עם פרחים, לקשט את עמדת המתוקים באביזרי עישון ולהכריז עליה כפינת המאנצ'יז הרשמית וכדומה.

חתונה כחול לבן

עומדים להפוך לבעל ואישה כדת משה וישראל? תזרמו עם הקונספט ותעצבו חתונה הכי ישראלית שרק ניתן – חתונה כחול לבן! מה יהיה לנו כאן? הרבה צבע לבן שמנוקד בנגיעות כחולות. אוכל ישראלי במיטבו, סטייל עמדות שוארמה, פלאפל, קבבים בטחינה, סלט ישראלי קצוץ וכדומה. נגיעות של שירי הורה בין טראנס לשיר מזרחי, עיצוב נוסטלגי ובעל נגיעה חלוצית, מגשי חומוס ענקיים שמסתובבים ברחבה וכמובן ערק איילים משובח לצד בירות מקומיות.

חתונה ירוקה (בגוון אחר)

עוד קונספט לחתונה ירוקה, אך הפעם בגוונים סביבתיים מתכלים. הכוונה היא לקחת את נושא המיחזור צעד אחד קדימה ולבנות סביבו חתונה שכוללת מינימום פסולת ומקסימום מוצרים ממוחזרים. כיצד עושים זאת? ראשית מציינים בהזמנה שקוד הלבוש הוא "יד 2", משמע מונעים מהאורחים לרכוש במיוחד בגדים חדשים. שנית שולחים הזמנות על גבי דפים ממוחזרים, או שמעבירים את ההזמנה דרך המייל. בנוסף, מקשטים את מרכזי השולחן עם עציצים (שאותם בסוף האירוע מחלקים לאורחים), מעמידים לצד הבר פח מיחזור לבקבוקי בירה, נמנעים מהגשת משקאות בכוסות חד פעמיות (ואף נמנעים משימוש בקשיות), מביאים מהבית כלים עבור איסוף האוכל שנותר וכדומה.

חתונה שקופה

שקוף הוא הצבע הכי אלגנטי שקיים ועל כן זה רק מתבקש שבשנת 2019 החתונות יהיו כמה שיותר שקופות, ולו מתוך סימבוליות לחיי הנישואין. פה מנעד המשחקים בלתי נגמר ויכול להיות מאוד יצירתי. ניתן לעצב עם כלי זכוכית, מים, גופי תאורה, צמחייה, בועות מים ואף עם שילוב של עשן. ככול שהתוצאה תהיה יותר שקופה ונקייה, כך היא תהיה יותר מרשימה.

חתונה צבעונית

לבסוף נציין שחתונה מהווה חגיגה גדולה ועל כן אתם מוזמנים לקחת את מוטיב השמחה ולהנחית אותו על עולם הצבעים. מה תקבלו? עושר של צבעים וגוונים! אי לכך יכול להיות מאוד מרשים ועוצמתי לשלב כמה שיותר צבעים בחתונה, אך פה יש לבחון שהגבול בין טירוף מרהיב אינו גובל בבלאגן ילדותי, ועל כן נדרשת מעורבות של מעצב מקצועי – חומר למחשבה.