מתכננים אירוע בטוח: כל הסיבות של אורחים בחתונות לבצע בדיקת קורונה

מגפת הקורונה שפרצה בשנת 2020 הובילה לשינויים דרמטיים בכל אספקט בחיים, כולל אירועים. למעשה, אם עד לפני מגפת הקורונה נערכו חתונות בסדרי גודל עצומים עם מאות ולעיתים גם אלפי אורחים, מגפת הקורונה הובילה לצמצום דרמטי במספר האורחים וכן  למעבר לקיום של אירועים בבתים או באוויר הפתוח, בעקבות התחלואה הגבוהה. ארגון והפקה של חתונה בימי קורונה הוא מורכב למדי, כפי שאתם בוודאי כזוג צעיר חווה בתהליך ההפקה של האירוע. על מנת לתכנן אירוע בטוח בעבורכם ובעבור האורחים, בדיקות קורונה הן חלק משמעותי וחשוב מאוד, כפי שנסביר כעת.

מדוע חשוב לבצע רכישה של בדיקות קורונה לחתונה?

היקף התחלואה

היקף התחלואה במדינת ישראל שבר שיאים מאז פרוץ מהגפה. מאחר והיקף התחלואה משתנה ואינו קבוע, נדרש לבצע רכישה של בדיקות אנטיגן מהירות שאותן ניתן לבצע בכניסה לאולם או לבית, כל זאת מתוך מטרה לשמור על הבריאות של הנוכחים אבל גם להתמודד באופן הטוב ביותר עם היקפי התחלואה שרק הולכים ועולים, וזאת למרות שהמגפה נמצאת בימים אלו בנסיגה.

 

 

 

שמירה של שלומם של המבוגרים

כידוע, מגפת הקורונה הובילה למותם של אלפי בני אדם, רובם מבוגרים שחצו את גיל ה 60. על מנת לשמור על שלומם ולמנוע הידבקות בנגיף, רצוי לבצע את הבדיקות בשביל לוודא כי אף אורח לא נושא את הנגיף ובהתאם לכך ידביק את המבוגרים שחוששים מפני הגעה לאירועים, בדיוק מהסיבה הזו. בנוסף, צריך לקחת בחשבון כי ישנן אוכלוסיות בסיכון שגם הן מגיעות לאירוע שלכם, ועל כן הרכישה של הבדיקות הללו מהווה את הדרך הטובה ביותר למזער את הסיכוי להדבקה המונית.

הנחיות משרד הבריאות

משרד הבריאות מחייב בעלי אירועים ושמחות לבצע את הבדיקות, מתוך מטרה לדאוג לשלומם של הנוכחים וכן לוודא כי אין הימצאות של הנגיף בקרב האורחים כמו גם הצוות הכולל מלצרים, ברמנים וכן אנשי הצוות שלוקחים חלק בהפקה של אירוע החתונה, בייחוד בכל הקשור לספקים שלוקחים חלק פעיל הן בארגון של האירוע. כאן תוכלו למצוא את כל המידע בנוגע להנחיות העדכניות של משרד הבריאות, כל זאת מתוך מטרה לשמור על ההנחיות במסגרת אירוע החתונה.

רכישה של בדיקות מהירות בעלות נוחה – כך תעשו זאת

דרך אתר סטימצקי תוכלו לבצע רכישה של מארז בדיקות אנטיגן מהירות, כל זאת במסגרת הצעת מחיר נוחה ומשתלמת. הבדיקות שאותן ניתן להזמין דרך האתר מאושרות לשימוש ע"י משרד הבריאות, כאשר מדובר במגמה חדשה של רשת סטימצקי אשר החלה לספק במסגרת האתר יכולת לבצע רכישה מאובטחת של בדיקות לצד מוצרים נוספים בעלות כספית אטרקטיבית, כאשר החברה מציעה משלוח מהיר עד הבית וכן אחריות מלאה בגין הרכישה. זה הזמן להסביר כי רכישה של בדיקות מהסוג הזה צריכה להתבצע אך ורק אצל חברה מוכרת ומובילה בתחומה, וזאת בשל חיקויים רבים וכן ערכות שאינן איכותיות מספיק. על כן, רכישה דרך האתר של רשת סטימצקי מהווה את הדרך הטובה ביותר ליצור אירוע חתונה בטוח מבחינה בריאותית, אך גם חסכוני מבחינת המחיר, כל זאת בזכות מחירים נגישים לכלל הציבור.

לסיכום

הפקה של אירוע חתונה בזמן מגפה הוא אתגר משמעותי ולעיתים גם מתסכל מאוד. יחד עם זאת, בזכות היכולת לבצע רכישה של בדיקות מהירות אותן ניתן להזמין מראש לפני האירוע, כל זאת מתוך מטרה לשמור על שלומם של האורחים כמו גם שלכם. והכי חשוב – שיהיה במזל טוב!