5 פריטי חובה לירח הדבש שלכם

איזה כיף – אם הגעתם לשלב שבו מדברים על ירח הדבש, הרי שניתן לנשום ובעיקר להתחיל לחלום, וזאת כי מדובר באחד הטיולים היותר מיוחדים שאתם עומדים לחוות ביחד – ואף פעם ראשונה כבעל ואישה. אז מה מומלץ לארוז כך שהחופשה באמת תהיה אדירה? להלן כמה הצעות שמוטב לאמץ – מתחילים!

ירח הדבש

אביזרים משלימים מתחום התקשורת

ראשית תקשורת והנצחת זיכרונות, כי עם כל הכבוד ל"כאן ועכשיו", גם חשוב שיהיה מה להראות לנכדים, ועם מה להשוויץ מול החברים. אי לכך מצלמה חובה לקחת ואם אתם זוג ספורטיבי, הרי שמומלץ לרכוש מצלמת גו פרו. מה עוד? להיות ביחד זה נחמד אך גם חשוב הלבד, ואם מצב לבד יכול להיות משולב עם מוזיקה שאוהבים, הרי שמדובר בשילוב מושלם. מכאן שאל תשכחו לארוז אוזניות איכותיות, כאלו שמעניקות סאונד איכותי ומייצרות תוך שנייה "בועה". באתר של סלקום שופ מחכה לכם כל זאת, פלוס אביזרים נוספים שעשויים להיות מועילים, כך שבין היתר תשקלו לרכוש רמקול אלחוטי, שעון חכם (דגם Apple Watch Series 4) שבין היתר מכיל חייגן חירום ומתריע בעת נפילות וכמובן שגם רצוי להוסיף לרכישה סוללת גיבוי.

זמן משחק

טיול זוגי עשוי להיות מאוד אינטנסיבי, ועל כן חשוב ליצור אינטראקציה אינטימית ורגועה, מבלי לרוץ בין דבר אחד לשני. מכאן שמומלץ לארוז משחק ששניכם אוהבים. כך למשל "טאקי" יכול להיות נהדר, "4 בשורה" יכול להיות מצחיק, חבילת קלפים רגילה מציעה שלל אופציות ואף מגוון משחקי קלפים ייעודיים עבור זוגות (כאלו שמציפים סדרות של שאלות) יסייעו להכיר נדבכים חדשים. מה עוד? תשקלו גם לארוז תשבצים, מטקות ובעצם כל משחק שאתם אוהבים והטיול מאפשר.

נוף חברה וספר

טיול ללא ספק מהווה זמן של שקט באמצע השגרה, ועל כן בין היתר מומלץ לחוות אותו לצד נוף מרהיב וספר מהנה, משמע כדאי שכל אחד מבני הזוג ייבחר ספר טוב מהז'אנר שהוא אוהב ואף ספר שמוכנים להיפרד ממנו, כך שיתאפשר להחליף עם מטייל אחר.

בגדים יפים

גם אם עומדים בפני טיול אתגרי וגם אם עומדים לרבוץ כל היום בחוף, עדיין חשוב לארוז לפחות סט בגדים אחד חגיגי, כי בכל זאת מדובר בירח דבש ומאוד ייתכן שתרצו להרגיש במיטבכם, ולו כי תערכו ארוחה רומנטית או תצאו ל"דייט" בתיאטרון.

אמצעי כתיבה

תמיד נחמד לנהל יומן מסע ועל כן מומלץ לרכוש מראש מחברת ייעודית לצד אמצעי כתיבה. כמו כן, יכול להיות אפילו יותר נחמד אם תחליטו שבכל יום לפני ארוחת הערב עורכים ביחד את סיכום היום – מעלים על כתב את אירועי היום שהיה, ולו בכדי ליצור מזכרת מהנה, כזו שבעוד כמה שנים תגרום להתגעגע לטיול ולמהר לתכנן אחד נוסף. מה עוד? שכל אחד יציע חמישה פריטים נוספים ותתחילו לסנן – מה חייב לארוז ומה סתם תופס מקום. תיהנו!

קראו גם: מה עושים בירח דבש?