מדריך לזוגות: כל מה שצריך בשביל חדר השינה המשותף הראשון שלכם

חדר שינה לזוגות

לעיצוב חדר שינה יש חשיבות עצומה מבחינת הנוחות אך גם מבחינת יצירת אינטימיות, בייחוד בעבור זוגות אשר מעצבים את חדר השינה המשותף הראשון. אם אתם מתכננים לעבור לגור ביחד, זה הזמן לקחת את העצות אותן נציג במדריך – וליישם בחדר שלכם.

יצירת חדר שינה מפנק ויוקרתי בעבור זוגות: כך תעשו זאת

אין ספק כי מעבר לבית משותף הוא אירוע משמעותי ומרגש במיוחד. לאחר שמצאתם את דירת החלומות שלכם, הצעד הבא הוא להתחיל ולעצב את החדרים – ובייחוד את חדר השינה. חדר השינה הוא החדר החשוב ביותר בבית, וזאת בשל העובדה כי הוא חדר שבו ניתן לממש את הזוגיות כמו גם ליצור אווירה אינטימית שהיא חשובה מאוד לכל זוג, בוודאי לזוגות צעירים. למרות שמדובר באתגר, כל אחד יכול לעצב חדר שינה מפנק, ואפילו ללא עזרה מצד מעצב פנים או אדריכל. איך? עקבו אחר ההנחיות:

יצירת נקודת מוקד באמצעות רכישת מיטה

נקודת המוקד שלכם בחדר היא כמובן המיטה. המיטה היא הפריט החשוב ביותר בחדר, ועל כן רצוי למדוד מראש את החדר ולהתאים את המיטה כך שהיא תהיה בצמוד לקיר. שימו לב כי המרווח האידיאלי בין כל אחד מהצדדים הוא 65 ס"מ, מתוך מטרה ליצור מרחב אישי לכל אחד מבני הזוג. בנוסף, חשוב לבצע רכישה של מזרן איכותי שיעניק לכם תמיכה אך גם יגביר את התחושה המינית. המזרן שנחשב למזרן האיכותי ביותר הינו מזרן לטקס, וזאת בשל העובדה כי מדובר במזרן העשוי מחומר גלם איכותי, דוחה אבק ועמיד לאורך שנים רבות. מאחר ומדובר ברכישה משמעותית, הקפידו לבצע את הרכישה דרך חברה מקצועית המתמחה בתחום כמו חברת גטה. אתר החברה מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם לבצע רכישה מהירה, יעילה ועם אחריות מלאה – כולל אפשרות להתנסות ולבחון האם המזרן מתאים לכם.

אביזרי תאורה מעוצבים

אינטימיות יכולה להתקיים הן באור ובוודאי בחושך, ולכן אביזרי תאורה מעוצבים הם חלק בלתי נפרד מתמהיל העיצוב של חדר. העדיפו לבחור בפריט תאורה מרכזי שיעניק אור ממוקד לכל החדר אך גם כזה שאותו ניתן לעמעמם במידת הצורך, ובנוסף גם אביזרי תאורה כמו מנורות אותן ניתן להציב בסמוך למיטה. ע"פ סקרים עולה כי 40% מהזוגות מעדיפים לקיים יחסים בחושך, ועל כן משחק עם האור הוא חלק מאוד חשוב בתהליך. בכדי להקפיץ את המראה של החלל ובמידה ויש חלון, העדיפו להשתמש בווילונות חצי שקופים, מתוך מטרה ליצור שליטה על כמות האור שנכנסת באור היום לצד תלייה מהתקרה ועד לרצפה, ובכך לאריך את החדר אך גם לתרום לאווירה הרומנטית.

שמירה על מוטיב עיצוב אחיד

חוסר פרופורציה מבחינת הצבעים כמו גם הריהוט עלול להוביל ליצירה של חוסר איזון.  העדיפו לעצב את החדר שלכם באופן אקלקטי, מתוך מטרה ליצור מראה נקי וזורם. אם בחרתם לעצב את החדר בסגנון בוהו שיק, צביעה של קיר מרכזי (כפי שנהוג בלא מעט חדרי שינה) בצבע אדום או כתום יבצע את הפעולה ההפוכה ויבטל את הקו העיצובי שלכם. שמרו על סקאלת צבעים ברורה והעדיפו לזרוק צבע דרך שימוש בפריטי טקסטיל כמו מצעים, כריות מעוצבות או אפילו תמונה.

שילוב של פריטים משמעותיים

מאחר וחדר השינה הוא חדר שצריך לייצג אתכם כזוג, רצוי לשלב בחדר פריטים משמעותיים שמספרים את הסיפור שלכם כזוג. תמונות מחופשות משותפות לצד פתקים שנותרו לכם יכולים לחולל הבדל עצום, ולצקת אופי לחדר.

לסיכום, באמצעות הטיפים אותם הצגנו לכם כעת תוכלו לעצב שינה משותף ראשון ורומנטי במיוחד. העדיפו שלא להתפתות לטרנדים אלא לשמור על קו שמייצג אתכם כזוג, כמו גם לשמור על קו נקי ומרגיע.