יורוטריפ: ירח דבש מושלם לזוגות לא שגרתיים!

אזרחות פורטוגלית

ירח דבש הוא החופשה המושלמת לזוגות, שאליה יוצאים לאחר החתונה. למעשה, יש לא מעט נשואים טריים שמעדיפים לטוס ליעדים כמו הפיליפינים, תאילנד ואפילו לאיי יוון. אבל מה לגבי ירח דבש בקונספט של יורו-טריפ? ובכן, תופתעו לגלות שמדובר לא רק בירח דבש מושלם, אלא בחופשה מדליקה במיוחד! סקרנים? ריכזנו בעבורכם מידע בנושא.

להיערך מראש

יורו טריפ זו למעשה חופשה שבמהלכה מבקרים בכמה וכמה מדינות ברחבי אירופה, כשניתן להתנייד באמצעות תחבורת ציבורית וטיסות, או לחלופין לשכור קרוון שישמש אתכם לא רק לתחבורה אלא גם ללינה. כמו כן, אם אתם מתכננים ללון בבתי מלון או אכסניות, כדאי לברר אילו אפשרויות לינה קיימות, והאם ניתן לשכור דירת נופש מקומית. אגב, אם החלטתם ללון בבתי מלון – כדאי לעדכן מראש שמדובר בירח דבש, משום שמרבית המלונות נוהגים לפנק את הנשואים הטריים, ומי יודע – אולי תמצאו הפתעות על המיטה כשתקבלו את החדר.

סידורים לקראת הנסיעה

ראשית נציין שאם אתם עתידים להתחתן בשנה הבאה, וזכאים לדרכון אירופאי, כדאי לפצוח בתהליך מוקדם ככל האפשר, ואף רצוי להיעזר בעורך דין לאזרחות פורטוגלית, ולו כי מדובר בדרכון שיקנה לכם מגוון רחב של יתרונות, וביניהם את האפשרות לעבור בין מדינות האיחוד האירופי בחופשיות – יתרון משמעותי במהלך היורו-טריפ.

כמו כן, מוטב שלא לדחות את הסידורים לקראת הנסיעה לרגע האחרון, ולהכין מבעוד מועד את כל המסמכים, האישורים והאלמנטים הנחוצים לכם, לרבות כרטיסי כניסה לאטרקציות השונות. מלבד זאת מומלץ לתכנן מראש את מסלולי הנסיעה שלכם.

מטיילים, נופשים ומבלים באירופה

חשוב לומר כי טיולי יורו-טריפ יכולים להימשך בין חודש למספר חודשים, כשתוכלו לקבוע בעצמכם את משך זמן הטיול וכמה ימים תשהו בכל יעד. שימו לב שלא הכמות חשובה אלא האיכות, כך שזה בהחלט לגיטימי לבקר רק ב6 מדינות במהלך הטיול – כשכמובן רצוי לבחור מדינות שמעניינות אתכם ויעדים מסקרנים ומיוחדים.

אז, מה עושים בירח דבש? האמת שיש לא מעט אפשרויות, ובייחוד באירופה. יש מגוון רחב של אטרקציות נהדרות ויעדים תרבותיים שכדאי ורצוי לבקר בהם. מוטב לערוך רשימה של כל היעדים והאטרקציות, ולתכנן לעצמכם לו"ז מסודר – כך תוכלו לחוות הכל מהכל. פה נעצור להמליץ להימנע מחופשה בתקופות המבוקשות, כמו בקיץ, בחופשת חג המולד או בחג הפסחא, זאת כדי שתוכלו ליהנות מאירופה במלוא הדרה.

שנסכם?

יורו טריפ באירופה זה לא רק טיול לצעירים שסיימו צבא, וזה בהחלט יכול להתאים לנשואים טריים שמבקשים ליהנות מירח דבש שונה ומגוון. מוטב לתכנן מראש את החופשה, לרבות אפשרויות לינה ודרכי הגעה ממקום למקום, כמו גם להכין מבעוד מועד את כל המסמכים הרלוונטיים בעבורכם.

אין ספק שאירופה מכילה מגוון רחב של יעדים רומנטיים ואטרקציות אידיאליות לזוגות, כך שזו הולכת להיות חופשה בלתי נשכחת. טיול נעים, וכמובן… מזל טוב!