איך בוחרים את החליפה והשמלה המושלמים לחתונה שלכם?

נכון שמהות החתונה היא האהבה שבין בני הזוג, נכון שחתונה אינה עוד מסיבה אלא חגיגה בעלת מהות ייחודית ונכון שמה שחשוב באמת אלו האורחים שיגיעו לחגוג עמכם ושבאותו היום תעמדו מתחת לחופה, אך עם כל הכבוד לקונספט, עדיין חשוב לדפוק הופעה, עדיין חשוב שבאותן כמה שעות שניכם תרגישו הכי טוב שניתן, וכאן בחירת הבגדים נכנסת למשוואה. אז איך בוחרים את השמלה והחליפה שיהיו הכי מושלמים עבורכם? יש לנו כמה טיפים שווים!

חליפה ושמלה לחתונה

איזה סטייל!

גם אם אתם אנשים בוגרים שיודעים מה הם רוצים לעשות בחיים ולצד מי הם רוצים להתעורר בכול בוקר, אין זה אומר שאתם יודעים מה הכי נכון לכם מבחינת סטייל ולבוש, אין זה אומר שאתם יודעים אלו צבעים מחמיאים לכם, איזו גזרה יושבת עליכם הכי טוב ואלו שילובים עשויים לתת מקום לאופי האישי. אי לכך גם אם עוד לא יצא לכם, הרי שעתה רגע לפני החתונה זה הזמן להיעזר בסטייליסטית, כאשר יש סטייליסטית לגברים ויש סטייליסטית לנשים. בעזרת הסטייליסטית לא רק שתלמדו כיצד להתלבש נכון, אלא גם תוכלו לסמוך על אדם אחד שיסייע לבחור את בגד החתונה המתאים ביותר, ואף שינחה היכן קיים סיכוי טוב שתימצאו אותו. מבקשים להפוך את הסיוע האופנתי לזמן איכות זוגי? תקבעו ביחד עם סטייליסטית שמעניקה שירותים הן לגברים והן לנשים. עומד להיות משעשע, אופנתי ומלמד במיוחד!

מקטלגים ומסננים

מבחר השמלות והחליפות עשיר ומבלבל, כך שאם אתם לא אוהבים לחזור על פעולת המדידה אינספור פעמים, מוטב מראש לדעת מה מחפשים, ולו בקווים כלליים. מה עושים? ראשית מגדירים האם אתם בעלי מבנה רחב/צר, נמוך/גבוה ולאחר מכן מתחילים לקטלג ולסנן. שנתחיל עם הגברים? עברו על הדגשים הבאים:

  • מכנסיים – גברים בעלי מבנה רחב צרכים לבחור במכנסיים בעלי גזרה ישרה וגובה מותן בינוני, וגברים בעלי מבנה צר צרכים לבחור בגזרה צמודה.
  • ז'קט – לגברים בעלי מבנה רחב יתאים ז'קט ללא כריות ואילו לבעלי מבנה צר נמליץ ההיפך, ז'קט שיעניק מראה יותר רחב באמצעות תוספת עדינה של כריות. פה נציין שעל מנת לבחור בז'קט הנכון, יש לסגור את כל הכפתורים ולהרים את הידיים למעלה ולצדדים. אם המצב מאתגר, בחרו במידה גדולה יותר. מה עוד? השרוול צריך להגיע לנקודת המפגש שבין מפרק כף היד לאגודל – לא יותר ולא פחות.
  • צבעים – בכול הנוגע לצבעים קונטרסטיות עובדת נהדר. אם אתם כהי עור ביחרו בגוונים בהירים (קרמל, תכלת, שמנת, לבן) ואם אתם בהירי עור בחרו בגוונים כהים (שחור, אפור, כחול), כאשר פה נציין שהשילוב בין הצבעים מאוד קריטי ומספיקה נגיעה צבעונית בשביל להוסיף טוויסט מגניב.

שנעבור לנשים?

  • עולים על המשקל – עבור נשים מלאות יש שלל אופציות מחמיאות. כך למשל לבעלות אגן רחב יחמיאו שמלות סימטריות, נשפכות ואף שמלות שנחתכות מתחת לחזה, כאשר תמיד רצוי למשוך את תשומת הלב לאזורים היותר יפים בגוף, כגון שמלה קצרה עבור נשים בעלות רגליים יפות, חגורה במותן עבור נשים בעלות מותן צרה, מחשוף מחוכם לבעלות חזה נאה וכדומה.
  • גבוהה על עקבים לנשים נמוכות תתאים גזרה שיוצרת קו אורך ואם מתמקדים במחוך וחצאית, יש להעדיף גזרת A. עבור הכלה הגבוהה המבחר כבר הרבה יותר גדול, ניתן לשחק עם קולר, וי עדין, אי סימטריה ועוד.

חוויה אופנתית

לסיכום נציין שאתם עומדים להתלבט הרבה ואכן יש לכם סיבה טובה, אך כל עוד תגיעו ממוקדים ותדעו מה מחפשים, מראש מנעד האופציות שתמדדו יחמיא ויהפוך את סך החוויה להרבה יותר מהנה. טיפ אחרון? אל תוותרו לא על האמירה העיצובית ולא על הנוחות. המון מזל טוב!