מה עושים בירח דבש?

יש תאריך לחתונה, וכבר רכשתם כרטיסי טיסה לירח הדבש, אבל איך מייחדים את החופשה ומעניקים לה את האווירה הרומנטית האידיאלית? כדי שזו לא תהיה סתם חופשה זוגית, אלא ירח דבש מהנה וחווייתי, ריכזנו בעבורכם כמה רעיונות לפעילויות זוגיות מדליקות שאפשר לעשות בחו"ל. סקרנים?

ירח דבש

סדנת פיסול

כן, סדנת פיסול! אתם וודאי מרימים גבה ותוהים כיצד סדנת פיסול יכולה להעשיר את ירח הדבש שלכם. ובכן, הרשו לנו לספר לכם שבלא מעט יעדים לירח דבש בחו"ל ישנן סדנאות פיסול בהן תלמדו כיצד לפסל את בני הזוג שלכם, כשכל אחד יצטרך לפסל את האחר. הפיסול יאפשר לכם להתבונן לעומק בבני הזוג, להבין את תווי הפנים שלהם כשבסוף הסדנה יהיה לכם תוצר מוגמר ומזכרת נפלאה מחווייה רומנטית ומיוחדת.

רכיבה על סוסים

תמיד ראיתם את הזוגות הרומנטיים בסרטים יוצאים לרכיבה על סוסים בחוף הים? האמת שזה די נפוץ, ולא מעט זוגות נוהגים לעשות זאת במהלך ירח הדבש. כיום ניתן למצוא שלל חוות ויישובים בהם תוכלו לצאת לרכיבת סוסים חווייתית וזוגית, בין אם תבחרו לעשות זאת בליווי מדריך, ובין אם לא.

סדנת בישול

ואם הזכרנו מקודם את סדנת הפיסול, פה נרצה לציין לטובה את סדנאות הבישול שמתקיימות בכל מקום בעולם, גם אם תבחרו לצאת לירח דבש בתאילנד, וגם אם יהיה זה ירח דבש באירופה. מה שמיוחד בסדנאות הללו הוא שתלמדו לבשל אוכל מקומי, לכן כדאי לברר על אודות סדנאות מיוחדות ושונות. זו ללא ספק הולכת להיות פעילות מהנה ומעשירה עבור שניכם.

ירח דבש

פעילויות אתגריות

שיט ראפטינג, קפיצת באנג'י או אפילו טיפוס קירות – הפעילויות הללו לצד פעילויות נוספות מעלות את האדרנלין ומעניקות לכם רגעים ייחודיים ובלתי נשכחים. בררו אילו פעילויות אקסטרים מתקיימות סמוך לבית המלון בו אתם שוהים, והחליטו יחדיו אילו פעילויות יהיו אידיאליות בעבורכם.

שיט על יאכטה

זה אולי נשמע כמו פעילות קיטשית, אבל למעשה מדובר באחת הפעילויות המדליקות ביותר! שיט על יאכטה לא יחייב אתכם לפרוש ידיים ולהצטלם כמו הזוג מהטיטאניק (וגם עדיף שלא תעשו את זה), אלא שהוא יעניק לכם חוויה ימית קסומה, במהלכה תוכלו ליהנות מבריזה איכותית ונוף פורץ גבולות. ניתן לצאת לשיט על מנת להגיע ליעד מסוים (למשל בתאילנד, אפשר להגיע לקופיפי או לקו טאו) ואפשר גם לצאת לשיט של שעה כדי ליהנות מכל מה שהטבע מעניק לנו.

 

יש לא מעט רעיונות לפעילויות רומנטיות בחו"ל. מוטב לברר מבעוד מועד אילו אטרקציות ופעילויות קיימות ביעד שאליו אתם נוסעים, כך תוכלו להיערך לכך בהתאם. אל תאפשרו לירח הדבש להיות כמו כל חופשה, אלא שרצוי לייחד אותו ולהפוך אותו לבלתי נשכח.