חתן על הזמן: מה האפשרויות העומדות בפני חתן שמקריח?

טיפול הדמיית שיער

התקרחות שיער משפיעה באופן משמעותי על הדימוי והביטחון העצמי. רגע לפני החתונה שלך, להלן האפשרויות העומדות בפנייך – כך שתוכלו להרגיש במיטבך ביום החשוב ביותר של חייך.

מתקרח? זה לא גזרת גורל

התקרחות אצל גברים היא תופעה נפוצה ונרחבת, כאשר ע"פ הסטטיסטיקה כ 42% מהגברים סובלים מהתקרחות. גברים אשר סובלים מהתקרחות מדווחים לא פעם על תחושה של ביטחון עצמי ירוד, בעיקר בגילאים צעירים. כאשר מדובר באירועים חשובים כמו יום החתונה, אין ספק כי ההתקרחות תופסת מקום משמעותי יותר. הסיבות להתקרחות אצל גברים כוללים גנטיקה, תזונה לקויה, גיל וכמובן מצבי לחץ. ארגון חתונה מהווה את אחד האירועים המלחצים ביותר, ולכן חתנים רבים ובוודאי גם אתם חושבים מה ניתן לעשות עם ההתקרחות. ובכן, אם בעבר נדרש במצב של התקרחות לחבוש פאה, כיום ישנן לא מעט אפשרויות בעבור חתנים לעתיד. ראשית כל, מומלץ לברר על טיפול הדמיית שיער. טיפול הדמיית שיער הוא טיפול חדשני שיכול לסייע ללא מעט גברים.

פה נעצור לציין שאם אתם מעוניינים בטיפול חד פעמי רק לצורך אסתטי תוכלו להשתמש באבקה שאותה מפזרים על האזורים המתקרחים של השיער, כאשר התוצאה היא יפהפייה ונותנת מענה מדויק ליום החתונה. מדובר בפתרון זמני שמתבצע במספרה, והוא נחשב לאפקטיבי מאוד בעבור חתנים המעוניינים להיראות במיטבם ביום החתונה, מבלי שיבחינו בהבדל.

טיפול בהתקרחות באמצעות טיפול השתלת שיער

טיפול השתלת שיער נחשב לטיפול המתקדם ביותר בעבור תופעה של התקרחות. במסגרת הטיפול מחדירים לקרקפת זקיקי שיער זעירים בהליך המתבצע בהרדמה מקומית. זמן ההתאוששות מהטיפול הוא קצר יחסית, ולאחר זמן קצר כבר ניתן להבחין בצמיחה מחודשת של השיער. עם זאת, מדובר בהליך מורכב למדי ולכן אם אתה מתחתן בקרוב מומלץ לבצע את התהליך לפחות כחצי שנה לפני יום החתונה, וכן לבחון כי המרפאה בה אתם מבצעים את ההליך היא מרפאה מקצועית ובעלת ניסיון. היום, רוב הפרוצדורות מתבצעות מעבר לים בטורקיה הנחשבת למדינה המובילה בעולם בטיפולים של השתלת שיער. מדובר בטיפולים בטוחים עם שיעורי הצלחה גבוהים מאוד, אולם כאמור מדובר בהליך ניתוחי וקבוע, בשונה מטיפול הדמיית שיער אותו ניתן לבצע כבר ביום החתונה וללא צורך בהשקעה כספית משמעותית כפי שנדרש בטיפול השתלת שיער. מדובר בפיתוח יוצא דופן המאפשר לגברים (וגם לנשים) להתגבר על הקרחת.

שמירה על אורח חיים מאוזן

חלק מהותי מתהליך ההתקרחות נובע בשל לחץ, חרדה ותזונה לקויה. מומלץ לסגל אורח חיים בריא הכולל תפריט מאוזן וכן שימוש בתוספי תזונה יעודים לצורך תופעה של התקרחות. לסיכום, באמצעות שמירה על אורח חיים כמו גם שימוש באבקה להדמיית שיער, תוכל להגיע עם ביטחון עצמי ודימוי עצמי גבוה לקראת יום החתונה שלך. זכור, כיום ישנם לא מעט אמצעים בהם ניתן להשתמש לצורך התגברות על הבעיה, הן במימד החזותי אך גם במימד הנפשי.