מתנות לחתן: רעיונות מקוריים למתנות עם ערך ומשמעות

בין אם מדובר במתנה לחינה, ובין אם זו מתנה שהכלה רוצה להעניק לבעלה לעתיד – טוב לדעת שיש מגוון רחב של אפשרויות למתנות נהדרות, שימושיות ועם לא מעט משמעות. אז מה אפשר לקנות לחתן? יש לנו כמה רעיונות בשבילכם.

סט תפילין מהודר

סט תפילין מהודר זו מתנה נהדרת לא רק לגברים דתיים, אלא גם לשומרי מסורת, כשכיום יש מגוון רחב של אפשרויות וניתן לבחור את הסוג האידיאלי ביותר בעבורכם. כמו כן, ישנה אפשרות לרכוש אונליין בקלות עם משלוח עד הבית, כך שזה עשוי להיות אידיאלי. הסט יכול להתאים כמתנה מהכלה לבעלה לעתיד, או לחלופין מבני המשפחה (ואפילו כמתנה לחינה).

צמיד כסף עם חריטה מיוחדת

רכישת תכשיטים לחתן יכולה להיות אופציה לא רעה בכלל, ובמיוחד אם מוסיפים הקדשה אישית או חריטה מיוחדת. זה לא חייב להיות צמיד כסף, ובהחלט יכול להיות גם צמיד מזהב. חשוב לוודא מבעוד מועד מה סגנון העיצוב שהחתן אוהב, משום שצמיד עם חריטה לא ניתן להחזיר או להחליף (ברוב המקרים), ולכן חשוב לקלוע לטעמו האישי.

חפתים בצורת אותיות או עם חריטה/הקדשה

זו אולי נשמעת כמו מתנה קטנה, אבל חפתים זו מתנה עם לא מעט משמעות וערך, ובייחוד אם מדובר בחפתים שעוצבו באופן אישי. ניתן לרכוש חפתים עם אותיות שמו או לחלופין חפתים מעוצבים עם חריטה אישית. כך או כך, זו מתנה ייחודית ומקורית במיוחד.

מתנות לחתן: רעיונות מקוריים למתנות עם ערך ומשמעות

מארז טיפוח יוקרתי

אפשרות טובה וגנרית, כזו שעשויה להתאים לכל אחד, היא רכישת מארז טיפוח יוקרתי שכולל בשמים, מוצרי טיפוח לגבר ואביזרי טיפוח נחוצים. את המארז ניתן להעניק לחתן בחינה, או לחלופין יום לפני החתונה – תלוי מי מעניק לו את המתנה.

מארז אלכוהול + פלאסק עם חריטה

יין ישמח לבב אנוש, וכך גם וויסקי ואפילו אוזו, ואם תוסיפו פלאסק מעוצב עם חריטה אישית, זה בכלל יהפוך את המתנה למיוחדת ומקורית. כמובן שזה לא מתאים לכל אחד, אלא רק לחתנים שמאוד אוהבים אלכוהול, ויודעים להעריך אלכוהול משובח ואיכותי.

אגב, אם המתנה היא מהכלה לבעלה לעתיד, ואם מדובר בנישואים אזרחיים בחו"ל, כדאי לברר אם ניתן לקחת את המתנה לשדה התעופה או לא.

ארנק עור איכותי

ארנק עור זו מתנה נהדרת לחתן, וזאת בשל העובדה שרוב הגברים (בלי להכליל כמובן), לא מחליפים את הארנקים שלהם במשך שנים, ולעיתים גם מסתובבים עם ארנקים בלויים או קרועים. זו הזדמנות מצוינת להעניק מתנה שימושית ופרקטית, וכזו שתישאר לאורך זמן. יש לא מעט סוגים של ארנקי עור איכותיים, ואם מדובר בחתן טבעוני, טוב לדעת שניתן לקנות ארנק איכותי גם משעם או בד.

ערכת מתנה מהכלה לבעלה לעתיד

לא מעט כלות מבקשות להעניק לחתן העתידי ערכה מיוחדת עם המון ערך, שכוללת מספר פריטים מגוונים ובעלי משמעות. הנה כמה רעיונות למתנות שניתן להכניס לתוך הערכה:

  • זוג גרביים – כדי שלא תקבל רגליים קרות.
  • כרטיס חיש גד – שייפתח לנו המזל או למקרה שלא נכסה את האירוע.
  • שוקולד – כדי להרגיע את הלחצים שלפני החתונה.

וכמובן שכדאי להכניס אל הערכה גם ברכה אישית ומרגשת, אותה החתן יוכל לקרוא לפני החופה.

אם נסכם את כל מה שנכתב לעיל, בהחלט ניתן לומר כי מתנות שאפשר להעניק לחתן – יש בשפע. כל שנותר הוא לבחור את המתנה האידאלית ביותר בעבורו. שיהיה במזל!