חיוך של מיליון דולר: איך משפרים את מראה השיניים?

החתונה הולכת ומתקרב בשעה טובה, ובתור הזוג המאושר שהולך לעמוד יחד תחת חופה וקידושין ולבוא בברית הנישואין, אתם ככל הנראה משקיעים לא מעט מאמץ בשיפור ושדרגו המראה שלכם לקראת היום הגדול על מנת שתוכלו להיראות במיטבכם בערב הזה שהוא כל כך חד פעמי ומרגש. במרבית המקרים ההכנות הן של חתנים והן של כלות מתמקדות בחיטוב הגוף, ירידה במשקל, תזונה נכונה וכושר גופני. הרבה פעמים אנו רואים נשים וגברים שחשוב להם לטפח את השיער שלהם לקראת החתונה, ויש כאלו שאפילו מחליטים לעבור ניתוחים פלסטיים שונים כמה חודשים לפני האירוע. יחד עם זאת, ישנם לא מעט חתנים וכלות לעתיד שמה שהכי מפריע להם זה מראה השיניים. שיניים מצהיבות, עששת, שורשים רקובים, שיניים עקומות – כל אלו בהחלט פוגמים במראה של חיוך מושלם, אך למרבה המזל ישנו כיום פתרון יעיל לכל בעיה כמעט ובהחלט אפשר לשפר את מראה השיניים. אלו הן האפשרויות העומדות בפניכם.

יישור שיניים

שימו לב כי מבין מגוון הטיפולים זהו לרוב הטיפול הארוך ביותר ומדובר על תקופה ארוכה שבה משתמשים באמצעים שונים על מנת שהשיניים יצמחו בצורה ישרה ויקבלו מראה אסתטי. עם זאת, אם בעבר הטיפולים הללו היו כאלו שאילצו את אלו שעברו איתם להסתובב עם עצמים זרים בפה שהם בולטים לעין, כיום ענף הרפואה הזה התפתח באופן משמעותי ואפשר לעבור תהליכים יעילים מבלי שבכלל ניתן לראות שיש משהו מסוים בתוך הפה. נכון, כל מקרה הוא לגופו בעניין הזה ומהות ואורך התהליך אצל האחד יהיו שונים אצל האחר, וחתנים וכלות שרוצים לטפל בזה פונים למרפאה מתמחה בהקדם כדי להתחיל בטיפול מוקדם ככל הניתן לקראת האירוע על מנת שניתן יהיה לראות תוצאות.

הלבנה

שיניים צהובות ועכורות זו בעיה נפוצה ביותר ממנה סובלים רבים ברחבי העולם. זה אומנם נפוץ יותר אצל מעשנים ואלו המרבים בשתיית קפה (שלה יתרונות בריאותיים), אבל האמת היא שגם אצל שאר האנשים מדובר על תופעה בשכיחות גבוהה בהחלט. למרבה המזל, הלבנת שיניים היא פעולה פשוטה למדי ויש כמה טכניקות בהן ניתן לעשות זאת. בראש ובראשונה ניתן להשתמש בערכות הלבנה ביתית שיועילו במקרים בהם לא מדובר על בעיה חמורה. כמו כן, אפשר לקבל ערכת הלבנה ביתית מרופא השיניים שהיא קצת רצינית יותר וכן לעבור הלבנת שיניים אצל רופא השיניים שהיא המקצועית ביותר. כך או כך מדובר על טיפול יעיל ועל תוצאות טובות שאפשר לראות בתוך מספר ימים.

השלמה

בין מדובר על שיניים שנשברו כתוצאה מחבלה או על מראה טבעי של שן שהוא לא שלם, מדובר על בעיה נפוצה ומוכרת בהחלט. כיום ניתן לבצע השלמה וציפויים בעזרת חומרים מסוגים שונים כמו חרסינה וקומפוזיט. אמנם מדובר על טיפולים יקרים יחסית, אבל הם בהחלט יעילים ועל הדרך מספקים גם שכבת הגנה חזקה במיוחד לשן.

חיוך של מיליון דולר: איך משפרים את מראה השיניים?

דלקות חניכיים

מעבר לעובדה שדלקת חניכיים זה דבר לא נעים בכלל, זה גם יכול לגרום לנסיגת חניכיים ללא טיפול ולמראה בהחלט לא אסתטי. במצב הזה חשוב לגשת לשיננית ולעבור ניקוי שיניים וכן לעבור הערכת מצב אצל רופא השיניים ולבחון אם יש צורך בצעדים נוספים.

לסיכום – בחתונה שלכם אתם רוצים להיראות במיטבכם, וזוהי הזדמנות נפלאה לטפל בשיניים שלכם. זכרו כי עדיף לעשות זאת כמה חודשים מראש ולא ברגע האחרון ודעו כי רפואת השיניים המתקדמת בת ימינו יודעת לספק פתרונות להרבה מאד בעיות דנטליות שונות.