עשה זאת בעצמך: תסרוקות פשוטות לחתן

תסרוקות לחתן

כל זוג שכבר התחתן יודע שככל שמועד החתונה מתקרב כך עולות ומצטברות ההוצאות הכספיות. בדיוק בגלל זוגות רבים מגיעים לקו הסיום כאשר ישנן עוד כמה הוצאות צפויות עם חריגה מהתקציב ומנסים למצוא דרכים מקוריות ופשוטות לצמצום. במקרה הזה הפתרון של תסרוקת ותספורת פשוטה לחתנים היא פשוט מושלמת. הרי ממילא מדובר בתסרוקות פשוטות וממש אין צורך לפנות למעצב שיער. במקום, תוכלו פשוט לדאוג לתספורות ותסרוקות יפות ואיכותיות בבית וכל מה שצריך זה לתכנן ולהחליט מראש וכמובן לדאוג למכונת תספורת ויתר העזרים שיאפשרו עיצוב של השיער בבית. הנה כמה רעיונות לתסרוקות פשוטות לחתן.

תספורת מדורגת

התספורת המדורגת היא תספורת קלאסית, פשוטה, יפה ומכובדת ולמי שרוצה בחירה קלה יחסית עם תוצאה מעולה בהחלט שווה לשקול לבחור בה. חשוב לדעת כי עיצוב שיער באמצעות מכונת תספורת הוא פשוט במיוחד כשמדובר בסוג התסרוקת הזו ותוכלו בהחלט לעשות זאת בעצמכם או להיעזר בחבר או מכר עם ידי קסם וניסיון מועט בתספורות. חשוב לשים לב שלמכונה בה אתם משתמשים יש את האפשרות לשינוי אורך החיתוך ורק כך למעשה ניתן ליצור את המראה המדורג.

קוקו אסוף לבעלי שיער ארוך

אם עדיין יש לכם שיער ארוך ממש כמו בימי התיכון, תוכלו בהחלט לשחק איתו ולעצב אותו בצורה ייחודית ומעניינת לקראת החתונה. כמובן שניתן תמיד ללכת על שיער פזור, אבל ההמלצה שלנו היא כן לאסוף אותו בצורה מסוימת, שכן זה מקנה מראה הרבה יותר ייצוגי ומכובד ובסך הכל מדובר באחד הערבים הכי חשובים בחיים שלכם. לכן רצוי לנסות קודם לכם מגוון תסרוקות עם שיער ארוך ולהשתמש בג'לים ותכשירים שונים, כך תוכלו לבחור את התוצאה הרצויה שאתם הכי מתחברים אליה.

גלח

האם אתם מקריחים או בעלי שיער דליל? בלי קשר לחתונה, אולי הגיע הזמן להיפרד מהשיער לשלום וללכת על המראה המקוצץ. גלח וקרחת מעניקים לכל גבר מראה גברי ומסוקס ואין מתאים מזה ליום החתונה. היתרון הגדול כאן הוא שאין יותר מדי מקום לטעויות. פשוט בוחרים את האורך הרצוי ומגלחים בלי חשש מטעויות או פספוסים. שווה מאד לנסות.

אל תשכחו את הזקן

לקראת האירוע חשוב שלא לשכוח את הזקן ולא להזניח אותו. גם אתם מזוקנים מאז ומתמיד, בחתונה זקן עבות ופרוע זה לא ממש מכובד. לכן אם אתם לא רגילים לטפח את הזקן ולקצץ אותו ופשוט נותנים לו לצמוח פרא, שווה להתייעץ עם חבר שיותר מקפיד כדי להבין איך לעשות את זה נכון. מדובר גם כאן בדבר שתוכלו לעשות לגמרי בעצמכם.

לסיכום

עבור גברים תספורות ותסרוקות בבית הן לגמרי עניין של מה בכך. אם תחליטו ותערכו מראש, תוכלו גם אתם ליהנות מתספורות ותסרוקות יפות שתעצבו בבית לגמרי בעצמכם. שיהיה במזל!