איך לשפר את חיי הזוגיות לאחר הנישואין?

לאחר תקופה של לחץ וארגונים, יום החתונה מאחוריכם ועכשיו מתחילים החיים המשותפים. בעבור זוגות רבים, חיי הזוגיות לאחר הנישואין הופכים לסוג של שגרה שמשפיעה מאוד על מערכת היחסים האינטימית וכן החוזק של הזוגיות, בעקבות ירידת מתח והאופוריה לאחר האירוע וכן חיי היום יום שמשפיעים על היכולת שלכם כזוג לחזק ולשמור על האינטימיות כפי שהייתה בזמן שרק התחלתם לצאת. חשוב לזכור כי שחיקה במערכת היחסים לאחר הנישואין היא מנת חלקם של לא מעט זוגות, אולם החדשות הטובות הן שאפשר ואף רצוי לשפר את חיי הזוגיות באמצעות מספר צעדים פשוטים. מהם? להלן הפרטים שכל זוג צריך להכיר:

רכישת הלבשה תחתונה

אחת הדרכים הפשוטות והקלות ביותר להעשרת חיי המין והזוגיות יכולה להתבצע באמצעות רכישה של הלבשה תחתונה סקסית. אם בעבר נדרש היה להגיע לחנות ולבצע רכישה, כיום ניתן לרכוש הלבשה תחתונה ב"הרמוסה" – אתר המאגד מגוון רחב של פריטים שאותם ניתן לרכוש אונליין ובאופן דיסקרטי, החל מסטים של חזיות ותחתונים ועד אביזרי BDSM. הלבשה תחתונה מכניסה עניין לחדר המיטות ואף יוצרת תשוקה מחודשת ביניכם כבני זוג, ועל כן מדובר בדרך מצוינת ליצור ברמת האינטימיות שמגיע לידי ביטוי גם בחיזוק ושיפור מערכת היחסים שלכם.

הפגנת חיבה

הפגנת חיבה באמצעות פעולות פשוטות יכול לחולל הבדל עצום ברמת התשוקה ובקשר בין בני הזוג. מדי פעם הפתיעו את בן הזוג עם פרץ של חיבה ואהבה בדמות מכתבי אהבה, פתקים של בוקר טוב וכמה אתם אוהבים אותם או אפילו הפתיעו בסופש בהפתעה בבית מלון או צימר. הפגנת חיבה אינה צריכה להתבצע מתוך אילוץ אלא מתוך מטרה לשדרג את מערכת היחסים ולפלפל אותה באמצעות מחוות אינטימיות ובעלות השפעה עצומה על מערכת היחסים.

איך לשפר את חיי הזוגיות לאחר הנישואין?

גיוון

אם אתם תמיד הולכים לאותה מסעדה או בית קפה, נסו לגוון את המקומות אליהם אתם יוצאים לטובת זמן איכות זוגי. נסו לחשוב מחוץ לקופסא ולאתר מקומות חדשים שבהם עוד לא ביקרתם, ועדיף רחוק מהבית. ככל שמתרחקים מהבית כך ניתן ליצור שינוי ויכולת לצבור חוויות חדשות ביחד, הן דרך יצירת זמן איכות בארוחה משותפת במסעדה או בבית קפה או אפילו בפעילות זוגית כמו מסאג' או אטרקציה משותפת.

משחקי קופסא

בשנים האחרונות החלו לפתח לא מעט משחקי קופסא שנועדו לסייע לזוגות להכניס עניין במערכת היחסים, בייחוד לאחר תקופה ארוכה ביחד. מדובר במשחקים הכוללים למשל שאלות ותשובות האחד על השני כמו גם משחקים משותפים בהם ניתן לשחק עם שילוב של אלכוהול, ובהתאם לכך ליצור זמן איכות יצירתי שיכול להוציא מכל אחד מבני הזוג צדדים שאולי לא הכרתם.

פירגון הדדי

חלק חשוב מאוד ממערכת יחסים הוא היכולת לפרגן האחד לשני על הישגים. אם בן/בת הזוג בדיוק השיגו קידום בעבודה או הצליחו בפרויקט, זה הזמן לנצל את המאורע לטובת פירגון בדמות ארוחת ערב זוגית רומנטית או יום כיף במלון. ככל שתפרגנו יותר לבן/בת הזוג מכל הלב, הזוגיות שלכם תשתפר ואף תתחזק.

לסיכום, החלום של כל זוג הוא להמשיך את החיים המשותפים עד לגיל מבוגר באהבה ובהשלמה. אבל, חלומות לחוד ומציאות לחוד ולא פעם המציאות לאחר החתונה עשויה להוביל לקרעים שרק הולכים וגדלים ככל שהילדים מצטרפים למשפחה כמו גם חיי העבודה והעמוס בשגרת היום יום. על כן, הקפידו לספק האחד לשני הפתעות בדמות פריטים של הלבשה תחתונה, גיוון בפעילות וכן השקעה אמיתית בזמן איכות שיניב לכם תזכורת מצוינת למה התאהבתם האחד בשנייה.