מתכננים חופשה לאחר החתונה? דאגו לביטוח המתאים!

אם נבקש לבחור 3 דברים שנחשבים הכי מהנים בכול הנוגע לחתונה, סביר להניח שאנשים יציינו לטובה את ערב הטעימות, את בחירת הבגדים (תלוי אם אתם החתן או הכלה) וכמובן שגם את ירח הדבש. עם זאת, ממש כפי שחשוב לעשות ביטוח עבור החתונה, כך גם חשוב לעשות ביטוח מתאים עבור הטיול. אז מאלו טעויות מוטב להימנע, על אלו סעיפים ביטוחיים אין לוותר וכיצד ניתן להוזיל את סך החבילה, כך שיישאר לכם יותר כסף עבור אטרקציות ורכישת מזכרות? אבנר הייזלר ניגש לעשות סדר.

כשקורונה נכנסת בין שניכם הביטוח נכנס לפעולה

ממש כפי שאין שאלה שירח דבש הוא בגדר חובה, כך גם אין שאלה שלא יוצאים לטיול לפני שמוודאים שמבוטחים כראוי מול אילוצי קורונה. יש לוודא שבעת הצורך מקבלים החזרים בגין גילוי קורונה. יש לוודא שבשל בידוד לא צפוי ניתן לבטל ללא קנס את כרטיס הטיסה, וכמובן שגם רצוי לוודא שקיים סיוע כספי אם נאלצים להאריך את השהות בחו"ל בשל הידבקות בנגיף. מכאן ממש כפי שמסביר אבנר הייזלר בכלכליסט אודות בחירת הביטוח הסיעודי המתאים ביותר (בזכות התחרות הרבה), כך גם בנישה הזו הייזלר מבקש להסביר שהתחרות מאוד גדולה, כך שרק נותר למצוא את האופציה הנכונה ביותר נקודתית עבורכם.

 

 

אם לא יועץ זוגי אז יועץ ביטוח

אז אתם זוג טרי, סביר להניח שאתם עדיין לא צרכים יועץ נישואים, אך אם אתם לקראת ירח דבש, נראה שאתם כן צרכים לעצור אצל יועץ ביטוח. מדוע? כיוון שיועץ ביטוח מכיר היטב את התחום, מכיר את שיטות המכירה וכמובן שגם מכיר את סך החידושים שנוגעים לעידן הקורונה. כמו כן, יש להבין שיועץ ביטול אינו נוטה לחברת ביטוחים מסוימת, ועל כן זוכים לקבל ייעוץ כמה שיותר אובייקטיבי. מכאן שאם מחפשים להיעזר בידע הרב של הייזלר בתחום, ניתן להקליד אבנר הייזלר בפייסבוק, אך גם ניתן לחפש אותו בגוגל. חיפוש מהיר ואתם בדרך לקבל ייעוץ שיחסוך לכם לא מעט.

מצאתם אחד את השנייה ועכשיו גם את הביטוח הנכון לכם

עומדים לטוס ובמקביל לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל? התמקדו בפרמטרים הבאים: ביחנו היטב מהי תקרת הכיסוי עבור הוצאות רפואיות (חשוב לערוך השוואה). אם אתם מחוסנים או מחלימים, תנסו למצוא ביטוח שמעניק נקודות זכות, ולו מבחינת תקופת ביטוח הטיסה. אל תוותרו על הרחבה שנוגעת לתרחישי קורונה וכמובן שתבדקו מה קורה במצב של ביטול טיסה. מה מעבר לכך? כפי שמסביר אבנר הייזלר בynet, בכל הנוגע לביטוחים, התאמה מלאה היא שם המשחק וכך גם כאן. שנסביר? ובכן חשוב מאוד לבחון מראש האם יש פרמטרים מסוימים שאמורים להשפיע על אופי הפוליסה. הכוונה היא לבחון האם מתוכנן ספורט אתגרי. האם טסים בהיריון. האם סובלים ממחלה מסוימת שמצריכה התייחסות ביטוחית. האם תאריך החזרה אינו ידוע, האם טסים עם תכולה מאוד יקרה וכדומה.

לא חוסכים היכן שאח"כ מצטערים

לסיכום נציין שירח דבש אמור להשאיר מצבור של זיכרונות חיוביים, וירח דבש אמור להתחיל את החיים המשותפים באופן חיובי. אז גם אם רק מתכוונים לטוס למלון בלונדון, לעשות שופינג, לאכול טוב ולרבוץ בבריכה, עדיין אל תיקחו סיכוי שבשל חוסר בביטוח תחזרו לארץ מלווים בעיקר בעוגמת נפש. אז נכון שמדובר בהוצאה נוספת ונכון שחולמים על לבנות ביחד בית, אך כמו בכול דבר בחיים, יש לדעת היכן אין זה נבון לחסוך. מה עכשיו? מתחילים להתרגש באמת, כי אתם עומדים להתחתן ואתם עומדים לצאת לטיול של פעם בחיים, ועתה אתם גם יודעים שילווה אותכם ביטוח שהכי מתאים עבור שניכם. תיהנו והמון מזל טוב!